Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - I Papam (Feat. Flori & Eriosti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

CILJETA:

ul je ne timon
ti e di bebi vogel nuk me intereson
ule sediljen ule edhe pak
per koken tende
do ndihesh me rehat
semaforin e kuq jeshil
nuk e shikon
normalish dicka e vogel tjetr po te pengon
ndaloje makinen diku ne eresire
sdo te bejm asgje te keqe
do te pim nga nje pije
ehhahha

(FLORI CILIETA) refreni:

aj aj aj ajjjjj
per koken tende ti je i papam
aj aj ajjjjj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj
per koken tende ti je i papam
aj aj aj aj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj

as nje fjal mos thuaj jo
jepi jepi jepi jepi mos u dorzo
timonin tim me ke ne dor
ul je ne timon
ciljeta jo jo jo
ule sediljen ule edhe pak
je e papame, je e papame

semaforin e kuq, jeshil
nuk e shikon
normalish dicka e vogel tjetr po te pengon
ndaloje makinen diku ne eresire
sdo te bejm asgje te keqe
do te pim nga nje pije

refreni 3x

aj aj aj ajjjjj
per koken tende ti je i papam
aj aj ajjjjj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj
per koken tende ti je i papam
aj aj aj aj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj

te ngataruarat 2x
oooo eoo oooo
pem meme bi aj aj aj
pem me me pi i pam

ti me mer frymen e me le pa fjal

aj aj aj ajjjjj
per koken tende ti je i papam
aj aj ajjjjj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal


Ky tekst u dërgua nga EntritaÇiljeta
Featuring: Flori Mumajesi & Eriosti
Publikimi: 03/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Çiljeta - I Papam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Papam".
3. Video është e këngës "I Papam", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:


Komente 0