Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - S'ke Ku Vete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

(Yo yo aha, what we have right here)
(who is she, who is she, yeah what we have right here)
(shes e special lady, Ciljeta, i know i know)
(what we got know, what we got know)
(you need to know, put your hands up)
(clap your hands now, bring it up, bring it ip
(put your hands up, clap your hands now)
(bring it up)

Fatin sa kerkove
mua me mundove
zemren ma pushtove
endrres mi dhe drite
shpirtit i dhe syte
si ti ska te dyte

Pu, puthem ti
pre, prekem ti
pa ty e lumtur nuk jam

(refreni)(2x)
Te du, te du, te dua vec per vete
pa mu, pa mu, pa mua ske ku vete

(Is a gorgeous lady, Ciljeta, yeah yeah)
(is a gorgeous lady, what we got, Ciljeta, yeah)
(put your hands up, clap your hands now)
(bring it up now, clap your hands now)
(put your hands up, bring it up now)
(clap your hands now)

Ne enderra dashurie
ti robi im do bije
cdo gje per mu do lije
sa bukur qe te gjeta
ne enderra te verteta
nuk te le sa te jete jeta

Pu, puthem ti
pre, prekem ti
pa ty e lumtur nuk jam

(refreni)(2x)
Te du, te du, te dua vec per vete
pa mu, pa mu, pa mua ske ku vete

(All of my ladies in the club give it to me now now)
(all of my ladies in the club give it to me now now)
(all of my ladies in the club give it to me now now)
(give it to me now now, give it to me now now)
(you clap your hands up and put it up now)
(you got to tell me, put your hands up)
(put your hands up, im here)
(put your hands up, for Ciljeta)

(refreni)(2x)
Te du, te du, te dua vec per vete
pa mu, pa mu, pa mua ske ku vete


Ky tekst u dërgua nga besaÇiljeta
Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Çiljeta - S'ke Ku Vete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ke Ku Vete".
3. Video është e këngës "S'ke Ku Vete", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:


Komente 0