Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çiljeta - Duty Free

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duty Free".
3. Video është e këngës "Duty Free", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Çiljeta - Duty Free  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

20/11/2008

2008-11-19T23:00:00+00:00Duty Free ishte vendi ku do njihesha me ty
nje shikim rrahu zemra boom boom
qe ne fillim
woowoow
prit ai me tha a mund te pim te dy diqka
dhe nga ajo dit sot kam ne krah

REF:x2

se vetem ty ty ty te dua zemer dua ty
ska tjeter vend per mua nuk mundem pa ty
give it to mama x2
I will not belive in then im still with you
1 takim ne duty free x2
i vendos pikat mbi i x2
Nje takim do me duhej ti vendos pikat mbi i kudo te jesh
mund te ndodh si me ne ne Duty Free
woowoo zemren ma ke marr
nga takimi yn i pare
dhe nga ajo dit sonte e kam ne krah.

REF:x3

se vetem ty ty ty te dua zemer dua ty
ska tjeter vend per mua nuk mundem pa ty
Give it to mama x2
I will not belive in then im still with you


Ky tekst u dërgua nga  Ronna
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet