Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - Bubu (Feat. Trim Jetullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  47

CILJETA:
Sa shume prita qe ta ndjeja ndjenjen tende
E nga ty nuk prita jo te me lendoje

TRIMI:
Ski nevoj me ngu ma gat senet qe i keni na
kurr s'kan m'i pas ata
se po don me tlov un tash, kur e din qe don prap na dy me kon bashk
Ciljeta:
Se frymen ti ma more ,frymen ti ma more
T'kom dash si Marley(X2)
Se krejt ti jap ,un ty ti jap
Po du me tthirr ty MY LOVE
Krejt ti jap un ty ti jap
BUBU e di qe mdon.....
Çiljeta
Featuring: Trim Jetullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/04/2017
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Trim Jetullahu & Filloreta Raçi (Fifi)
Orkestrimi: Elgit Doda


Çiljeta - Bubu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bubu".
3. Video është e këngës "Bubu", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Çiljeta:


Komente 0