Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Trim Jetullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  168
 • Vendlindja:
 • Berlin 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Trim Jetullahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ideja per emrin Ruude Boy erdhi qysh nga fëmijëria, sepse me këtë nofkë e therrisnin shokët e tij. Me rap filloi te merret qysh prej vitit 2007 dhe edhe kënga e ti e par ishte "Fly Away". Ndoshta i njohur për disa prej jush, Trim Jetullahu ka qenë deri tani pjesë e disa prej klipeve më të suksesshëm shqiptare si "M'ke rrejt" - Kida apo "Ti se din se" - Samanta ft. Onat. Ne vitin 2017, mori pjese "Dance With Me" ne TV Klan. Jeton ne Prishtine. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Strongi

Reexhi

RapSIone

Dardan

Bonsaton

Dabesst

Vig Poppa

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Arbër Kurtaj

Dardan Osmanollaj


Tags: Trim, Trimi, Trim Jetullahu, Ruude Boy, J-T, J T, Jt

Trim Jetullahu në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet