TEKSTESHQIP

Çiljeta
I Papam
Lyrics
(Feat. Flori & Eriosti)

CILJETA:

ul je ne timon
ti e di bebi vogel nuk me intereson
ule sediljen ule edhe pak
per koken tende
do ndihesh me rehat
semaforin e kuq jeshil
nuk e shikon
normalish dicka e vogel tjetr po te pengon
ndaloje makinen diku ne eresire
sdo te bejm asgje te keqe
do te pim nga nje pije
ehhahha

(FLORI CILIETA) refreni:

aj aj aj ajjjjj
per koken tende ti je i papam
aj aj ajjjjj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj
per koken tende ti je i papam
aj aj aj aj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj

as nje fjal mos thuaj jo
jepi jepi jepi jepi mos u dorzo
timonin tim me ke ne dor
ul je ne timon
ciljeta jo jo jo
ule sediljen ule edhe pak
je e papame, je e papame

semaforin e kuq, jeshil
nuk e shikon
normalish dicka e vogel tjetr po te pengon
ndaloje makinen diku ne eresire
sdo te bejm asgje te keqe
do te pim nga nje pije

refreni 3x

aj aj aj ajjjjj
per koken tende ti je i papam
aj aj ajjjjj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj
per koken tende ti je i papam
aj aj aj aj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal
aj aj aj aj

te ngataruarat 2x
oooo eoo oooo
pem meme bi aj aj aj
pem me me pi i pam

ti me mer frymen e me le pa fjal

aj aj aj ajjjjj
per koken tende ti je i papam
aj aj ajjjjj
ti me mer frymen dhe me len pa fjal

DËRGOI: