TEKSTESHQIP

Çiljeta
Bubu
Lyrics
(Feat. Trim Jetullahu)

CILJETA:
Sa shume prita qe ta ndjeja ndjenjen tende
E nga ty nuk prita jo te me lendoje

TRIMI:
Ski nevoj me ngu ma gat senet qe i keni na
kurr s'kan m'i pas ata
se po don me tlov un tash, kur e din qe don prap na dy me kon bashk
Ciljeta:
Se frymen ti ma more ,frymen ti ma more
T'kom dash si Marley(X2)
Se krejt ti jap ,un ty ti jap
Po du me tthirr ty MY LOVE
Krejt ti jap un ty ti jap
BUBU e di qe mdon.....
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, krijimi muzikor u përcoll para publikut i ilustruar shumë bukur me videoklip, i cili u publikua më 28 Prill 2017. Melodia dhe okestracioni është punuar nga Elgit Doda, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Trim Jetullahu & Filloreta Raçi (Fifi).
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200