A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Cilla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Mars 2015, Double T publikon videoklipin "Eja", në bashkëpunim me Cilla. Në Janar 2015, Cilla & Miss marrin pjesë në Prizreni Music Fest 2015 me këngën "Give To Me". Më datë 16 Korrik 2015, Cilla publikon videoklipin "Can't Let Go". Më datë 29 Prill 2017, Cilla publikon videoklipin "Pablo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Legjenda

Erson Shabani

Niku

Bigg V

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Bessi

Rron KRZ

Agon Nimani


Tags: Cilla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019