Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cima (Rasim Thaqi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  95
 • Emri i Vërtetë:
 • Rasim Thaqi
 • Vendlindja:
 • Vukovc 
 • Mosha:
 • 71 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cima (Rasim Thaqi) është një këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI: Një pjesë të fëmijërisë e kam kaluar në fshat, periudhë të cilën e kujtoj me nostalgji. Fshati më mungon shumë dhe jeta në qytet më duket shumë e mërzitshme. Këtu do të flas për fëmijërinë time dhe ju keni rast të dini më shumë për mua. Kam lindur në Llapushnik të Drenicës. Babai Rrustemi dhe nëna Habibja na kanë marue tre djem e dy vajza. Nënës sime i kanë vdekur 5 fëmijë, kur ishin shumë të vegjël - për njërin që i ka vdekë jam g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I ati i

Adelina Thaçit

Komente

5 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Driton Obertinca

Dr.Nushi

Ron Rexhi

Ergin Brahimi

Acidi

Burim Hoxha

Hysni Zeqiri

Edi Krasniqi

Valon Rama

Valon Buquku

Tags: Cima, Rasim Thaqi, Rasim Thaci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet