A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Classic Boys

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Classic Boys is a popular group/singers. Në Nëntor 2013, Classic Boys marrin pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Poltrona Jote Bosh". Në Nëntor 2014, Voltan Prodani & Classic Boys marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Enderronte Te Vallezoje". Një profesor që bashkëpunon me nxënësit e tij. Është ky rasti i Voltan Prodanit dhe grupit “Classic Boys”. Kënga ka ne qender një balerine, së cilës jeta e prerë në mes i ndërpreu ëndrrën për të vallëzuar. Ky krijim u dedikohet të gj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

X Factor Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

R.A.G

7me7

Motrat Krasniqi

Erozioni

Ligji Rruges

Vllezrit Susuri

Grupi ARB

Kthjellu

Tempulli G

Infinit Records


Tags: Classic Boys, Voltan Prodani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019