A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Claude Kelly

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • New York 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
BIOGRAFIA: Claude Kelly është një këngëtar i huaj i njohur. Claude Kelly is a singer-songwriter. He attended Grace Church School, Riverdale Country School, and then Boston's Berklee College of Music from which he graduated with a degree in music business/management in 2002. He has written songs for Kelly Clarkson ("My Life Would Suck Without You"), Britney Spears ("Circus" from Circus and "Gasoline" from Femme Fatale) and the K-pop girl group Wonder Girls. Kelly has also written songs for Leona Lewis ("Fo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Muhabbet

Colonel Reyel

Philippe

Christos Cholidis

Tose Proeski

Nick Kamarera

Ceza

Baris Akarsu

Berksan

Ismail Yk


Tags: Claude Kelly

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019