Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikki Lee & Claydee - Chiki Chiki Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I just wanna make you
Feel me like I feel you
I just wanna be your
Chiki chiki?

I just wanna make you
Love me like I love you
Cause I wanna be your
Chiki chiki

Don't you see that
Your my whole life
Why you waitin' on him
Drivin' me mad
Why do I keep
Runnin' to ya?
I don't know,I don't know

I'm Sayin' goodbye to my lover
I can't fight for this love anymore
I'm Sayin' goodbye to my lover
Baby tell me what I'm waiting for

I just wanna make you
Feel me like I feel you
I want you to be my
Chiki Chiki

I just wanna make you
Love me like I love you
I want you to be my
Chiki Chiki

Can't you see that
She's not for ya?
Why you wastin' your time
I'm here for ya

Why do I keep
Runnin' to ya?
I don't know, I don't know

I'm sayin' goodbye to my lover...
Claydee
Publikimi: 23/10/2014


Nikki Lee & Claydee - Chiki Chiki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chiki Chiki".
3. Video është e këngës "Chiki Chiki", por nuk këndohet nga Nikki Lee & Claydee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Claydee:


Komente 0