Më mbaj mend (për 1 muaj)

Claydee & Emy Perez - Awoof (Feat. Wolves Team)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Awoof" kënduar nga Claydee & Emy Perez.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Claydee
Publikimi: 01/03/2022
Written By Claydee, Emy Perez, Abel De Jong, Amerildo De Krijger, Zak Cosmo
Produksioni: Abel De Jong, Zak Cosmo
Mixed By Abel De Jong
Mastering By Cass Irvine
Directed: Steven Airth & Sherif Francis
Dop: Sherif Francis & Steven Airth
Production Manager: Panos Sakeliou
Art Director: Paulina Chain
Camera Operator: Kostantinos Priovolos
Gaffer: Giorgos Kalampoukas
Gaffer 2: Alex Rumler
First Assistant: Dennis Dinero
Second Assistant: Andy Nicolas
Third Assistant: Mike Kiottos
Fourth Assistant: Vlassis Spiliotis
Styling: Saint Larrys
Creative Contributor: Paul Democritou
Makeup Artist Main: Edmea Cara
Makeup Artist Wolves: Karlen Karaevangelou
Hair Stylist: Mary Gotit
Backstage: Dave Palamarchouk
Choreography: Karlen Karaevangelou
Driver: George Petridis
Location Scout: The Searchers
Security Manager: Dimitris Xionis
Production Company: Softlight
3D Animation: Artnroll Games
Extra Vfx: Softlight
Drone Operator: Panos Sakeliou
Animal Coordinator: Petros Papadopoulos
Colour Grading: Dimitris KarterisClaydee & Emy Perez - Awoof
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Awoof".
3. Video është e këngës "Awoof", por nuk këndohet nga Claydee & Emy Perez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Claydee:


Komente 0