A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  47
BIOGRAFIA: CliqMe është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe reggae. Cliqme, reperi afrikan që njihet për stilin e tij të këndimit afro-shqip, mori famë me bashkëpunimin e tij me Capital T. Ai njihet për performancat e tij në Prishtinë dhe tashmë është edhe pjesë e estradës tonë. Më datë 29 Mars 2018, CliqMe, Capital T & Koach2.0 publikojnë videoklipin "Across The World". Më datë 1 Gusht 2018, Cliqme & Pronto publikojnë videoklipin "Basa Basa (Edhe Ni Shishe)". Më datë 4 Nëntor 2018, CliqMe publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B-Boy

G.B.M.C.

Xhenty

Viagra

Sami Kallmi

Gjergj Jorgaqi

Qamili I Vogel

Osman Shehu

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Cliqme

CliqMe në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019