Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - Paridi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21

Ca, hehe, ca di?
Ca di ti?
Ca di ti per kakamat e Vlores?
Gjujtesa te Tepelenes, huh
Ca dini ju o budall, hehehe?
Ca di ti per gangon ne kerkim, uh?

[Verse]
Po t'kerkoj n'paranoja, buza ku je ti?
A thu t'ploteson me ndjenja ai tjetri?
Milionero, mos t'kapi sikleti
Do ta rrembej nje dite e di edhe vete ti
Ndoshta rastis koncerte nga jugu
Do ta dedikoj ironi kirurgu
44 sakrifica, buza e bukur
Pse u tregove bespreme me t'futur?
Arrest shpie, bunker full me buza
Gango e Shqiperise, huh dominusa
Vizita supriza, cunat i kam gjujtsa
Probleme me Noizy-n, huh buza
T'qi ca po thu ti, paketoj tritola
Atentat te Vollga, tan rrin n'motorra
Gjuj nga seria 7, gango Gamorra
Idhulli 06-ta, Sheiku, Bora
Monica Bellucci, identiteti brunello
Charlize Therone, blondi maranello
Xhoanen ta grabita, remember bello
Gango n'kerkim, bjondi emrin te fratello
Ana ka tattoo, po se dhe ajo m'cuditi
Helena e Trojes, t'rrembeu Paridi
Te sygjeroj filmin, Cllevio, Akili
Ju jeni besprema si Paridi
Ca di ti per mu, apo, kinget e shtrenjta?
Normal m'pelqe vetja, flirton dhe arkitektja
Corapet i ka te bukra, komplimenta
Ti ku ke talent, ti ku ke argumenta?
Shpesh irritohem dhe pse jam tip toleranti
Te une ke pasuri, por je cop injoranti
Absolutisht skam inat
Ceshtje fati, artikullim, ironi
Prape me vjen fati
Sheike sensuale, shije merloti
Buza bukur jo dhe marrioti
Nje lule do e rris, ca arome do ti?
Buza ku ike ti, e di t pikon loti
Krevati pak i vogel po treshe flem me buza
Ti e din se jam i dhunshem edhe Ana buza
Silva passioni, Durres buza
Komuna Parisit, huh, miss you buza
Personalitet perla, Megi Pojani
Bugatti Instagramit, love you Ina Pojani
Dy gjujtse nga Londra si motrat Pojani
Gangon e dun edhe gjujtset Pojani
Me ka marre malli, Genta Montenegros nikoli Moldavis cataleya e cllevios
Guvernatori Gent Sejko
Dalila psikiatre muziken e technos

Intuitime Michelle dhe Nostradamus
Doberman rus, baroni ka nje magnus?
Sigurin n'prioritet, pedagogu Massachusetts
A do rrish mire, se do vi tani t'kpus
174or gjykata harlemit
Halloween n'Orlando, afer Miami
Kam jetu n'Burs, lagje Brukseli bronz Broklyn gango, gjujtsi kartelit
Nikoli di sekrete bashkepuntore ne rahina
Please makine, bjonde assassina
Ca s'beson ti Anxhela balerina?
Kam provu [?] Vietnam, heroina
Rebeli, Klepto, Don Phenom respekte
Gjujtsi Gostivari, Valentino pa komente
Buzeqeshje cinike me kingen sekrete
Banuse ne Tirane, farmaciste inteligjente
Diamante klasike, dolce Dua Lipa
Posedoj sekrete po kurre nuk ju shita
A thu te hipnotizova apo te merzita?
Kur t'marri malli, degjo muziken Kidda, hehe


Ky tekst u dërgua nga AbabCllevio Serbiano
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/06/2022
Teksti: Cllevio Serbiano
Produksioni: Stine
Orkestrimi: Stine Records & Keid Beats
Video Produksioni: PexelsCllevio Serbiano - Paridi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paridi".
3. Video është e këngës "Paridi", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Serbiano:


Komente 0