Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Stine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  407
 • Emri i Vërtetë:
 • Ernest Duka
 • Vendlindja:
 • Diber 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Stine është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ernest Duka ose siç njihet me emrin e artit Stine, eshte nje nder kengetaret apo edhe nje nder kantuatoret me te spikatur dhe me te arritur ne trevat shqiptare. Ai ka tre motra dhe nje vella ne Gjermani. Që i vogel ka qene i dhene pas muzikes dhe kercimit, ai jepte mesime hip hopi ne shkolla private dhe emigroi ne Gjermani, ku fitoi çmimin si kengetari dhe vallzimtari me i mire. Stine iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 1997, ku m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

27 🔥🔥

Vëllai i

Alidës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareMe Mungon


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kastro Zizo

Turjan Hyska

Flori Mumajesi

Alban Skënderaj

Bes Kallaku

Ermal Mamaqi

Dr. Flori

Ermal Meta

Olen Cesari

Adrian Gaxha


Tags: Stine, Nesti, Ernest Duka

Stine në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet