Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Grazia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Grazia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Korrik 2014, Alida publikon videoklipin "Din Ti", në bashkëpunim me Ingrit Gjoni & Graziën. Videoklipi u prodhua nga kompania Gold Productions. Më datë 1 Dhjetor 2018, Alida publikon videoklipin "Larg", në bashkëpunim me Graziën dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa teksti u shkrua nga Stine. Më datë 31 Dhjetor 2018, Grazia publikon videoklipin "Fryma Ime", në bashkëpunim me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Vivian Kokeri

Samira

Marigona Vitia

Irida Pojani

Ardita Begu

Jola

Dea Strica

Jona

Lily N


Tags: Grazia

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet