Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cnerol

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Cnerol është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Shkurt 2018, Cnerol publikon videoklipin "Ajo M'ka Dasht", në bashkëpunim me StepL7K....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Slitta

Dora

Kino

Ralien

Albo 06

Natra

Floriant Salihu (Flow)

J.B.

I Panjohuri

Tags: Cnerol


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet