Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Code është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2013, Code marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Apokalips". Në Nëntor 2013, Code marrin pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Freedom"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Fjolla Hox

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vatra

O2

Bardh E Zi

Urbanstyle

Linda Ne Boten E Cudirave

Ethnically

Blue String Band

R.A.G

Koha

2boys

Tags: Code, The Code


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet