Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cody

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Cody është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. C.O.D.Y. është një projekt muzikor i iniciuar në janar 2006, i përbërë prej 4 vetash me influence indie, i përqendruar tek krijimet origjinale. Banda C.O.D.Y ka qene e pranishme ne shume skena te vogla e të mëdha në lokale, në qytete dhe në bregdet sajë një peshimi te përbashkët mbi si të jesh i pranishëm ne ato pak skena që ekzistonin, gjetja e një rruge te mesme pa dëmtuar as integritetin e vetes, as idealet qe na çonin përpara. Gjithsesi, p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Mirgen Huba

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: C.O.D.Y, Cody, Codi, Kodi

Komente 0