A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cozman

Ni Nat ➡ One Night

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Bs 4 Life


Ni Nat

Mos ju beso kur t'thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Shake ur body up
shake your body up
Move your body side ways
Move your body girl
Move your body girl
Shake your body side way

Wind up
Move your body girl
Wind up
Shake your body girl
Wind up
Move your body girl
wind dat
wind dat

From monday tuesday
every week every day
Mandemz party hard and
me dont give a f**k
about no haters
no no haters

From monday tuesday
every week every day
Mandemz party hard and
me dont give a f**k
about no haters
no no haters

Mos ju beso kur thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Baby love mamacita
come to papa hey senorita
ti po dokesh la bonita
se qet wind girl
une nuk e prita
jo jo nuk e prita
jo jo nuk e prita

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Mos ju beso kur thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat


One Night

Don't believe them when they say I'm seing you
Just for one night
Come on, let me give you my my heart
Just for one night

I know you don't want me
Just for one night
I know you want me
Just for one night

Shake ur body up
shake your body up
Move your body side ways
Move your body girl
Move your body girl
Shake your body side way

Wind up
Move your body girl
Wind up
Shake your body girl
Wind up
Move your body girl
wind dat
wind dat

From monday Tuesday
every week every day
Man demz party hard andme dont give a f**k about no haters
no no haters(×2)

Don't believe them hen they say I'm seing you
Just for one night
Come on, let me give you my my heart
Just for one night

I know you don't want me
Just for one night
I know you want me
Just for one night

Baby lover, mamacita
You're looking la bonita (the beautiful one)
I didn't expect you to be a wild girl
No no I didn't expect it
No no I didn't expect it

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back of all night and that is dat(×2)

Don't believe them hen they say I'm seing you
Just for one night
Come on, let me give you my my heart
Just for one night

I know you don't want me
Just for one night
I know you want me
Just for one night

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back of all night and that is dat(×2)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019