A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cozman

Ni Nat ➡ Bir Gece

 Shqip ➡  Turqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ska Cte Duhet


Ni Nat

Mos ju beso kur t'thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Shake ur body up
shake your body up
Move your body side ways
Move your body girl
Move your body girl
Shake your body side way

Wind up
Move your body girl
Wind up
Shake your body girl
Wind up
Move your body girl
wind dat
wind dat

From monday tuesday
every week every day
Mandemz party hard and
me dont give a f**k
about no haters
no no haters

From monday tuesday
every week every day
Mandemz party hard and
me dont give a f**k
about no haters
no no haters

Mos ju beso kur thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Baby love mamacita
come to papa hey senorita
ti po dokesh la bonita
se qet wind girl
une nuk e prita
jo jo nuk e prita
jo jo nuk e prita

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Mos ju beso kur thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat


Bir Gece

Sana söylediğinde bana inanma
1 gece kadar
Hadi, kalbin seni affeder
1 gece hariç

Biliyorum topladığın
1 gece kadar
Beni sevdiğini biliyorum
1 gece kadar

Vücudunu salla
vücudunu salla
Vücudunuzun yan yollarını hareket ettirin
Vücudunu hareket ettir
Vücudunu hareket ettir
Vücudunuzu yan taraftan sallayın

Yukarı rüzgar
Vücudunu hareket ettir
Yukarı rüzgar
Vücudunu salla
Yukarı rüzgar
Vücudunu hareket ettir
rüzgar noktası
rüzgar noktası

Pazartesiden salı
her hafta her gün
Mandemz parti zor ve
Ben bir f ** k vermeyin
hiçbir haters yok
hayır hayır haters

Pazartesiden salı
her hafta her gün
Mandemz parti zor ve
Ben bir f ** k vermeyin
hiçbir haters yok
hayır hayır haters

Sana söylediğinde bana inanma
1 gece kadar
Hadi, kalbin seni affeder
1 gece hariç

Biliyorum topladığın
1 gece kadar
Beni sevdiğini biliyorum
1 gece kadar

Bebek aşk bamacita
papa hey senorita nasıl
Bonita yapıyorsun
bu qet rüzgar kız
Beklemedim
hayır beklemedim
hayır beklemedim

Oooo bebeğim bunu yapmanın yolu
Onu geri getirmemi sağladın.
bütün gece ve bu dat

Oooo bebeğim bunu yapmanın yolu
Onu geri getirmemi sağladın.
bütün gece ve bu dat

Sana söylediğinde bana inanma
1 gece kadar
Hadi, kalbin seni affeder
1 gece hariç

Biliyorum topladığın
1 gece kadar
Beni sevdiğini biliyorum
1 gece kadar

Oooo bebeğim bunu yapman için
Onu geri getirmemi sağladın.
bütün gece ve bu dat

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019