A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Crack is a singer of Hip-Hop music. Grupi IRMG përbëhet nga dy reperët Andrin Kaufmann nga Zvicra, i njohur si Melloirmg dhe shqiptari Florion Salihi nga Gjilani i njohur me emrin Crackirmg. Ata, më herët kanë publikuar edhe bashkëpunime të tjera. Më datë 13 Prill 2018, Crack & Mello publikojnë videoklipin "Steven Seagal"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta

Diti-G


Tags: Crack, Florion Salihi, Crackirmg, Crack Irmg

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019