A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Crazy Girl

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Crazy Girl is a singer. Në Maj 2004, Crazy Girl merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Mes Cunash". Në Maj 2004, Crazy Girl merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Je Gabim", në bashkëpunim me G Bani. Në Shtator 2005, Crazy Girl merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Jepi Gaz". Më datë 11 Mars 2012, G Bani publikon videoklipin "Gëzuar Festat", në bashkëpunim me Crazy Girl. Më datë 3 Mars 2015, I Panjohuri publikojnë videoklipin "Te Pafajshem", në bashkëpuni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suela Kalaja

Albana Kastrati

Miranda Kondakçi

Nida

Dorina

Jela

Alba Loxha

Ajlin Petrela

Ada Hoxha

Diola


Tags: Crazy Girl, Krazy Girl

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019