Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Creators

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Creators është një grup artistësh. Grupi Creators u formua ne shkurt te vitit 2009 ku lansuan kengen e par te tyre e cila u bë nje hit per disa muaj dhe qe titullohet Tani Shko. Me vone erdhen bashkpunime dhe hite te tjera. Ne fillim antar te grupit Creators ishin F-Flame & B-Crack. Kohet e fundit XhiiGaNTii dhe Alba-Star zënë vendin e b-crack pasi ky i fundit la muziken...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Over's

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Okupatorat

P.E.Z

Psychos

Jet

Lil G's

Street Dogs

Tags: Creators


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet