Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cristi Alboys

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Cristi Alboys është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Tetor 2017, Cristi Alboys publikon videoklipin "N'gat Po Du Me T'pas", në bashkëpunim me Flogena & Big Union. Më datë 21 Shkurt 2018, Cristi Alboys publikon videoklipin "It's Alboys Klik-Klak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

A Link

Black-Eagle

Bcrazy

Ponx

Dashoni

Sllimi

Uki

Gjaksori

Last Daddy

Tags: Cristi Alboys


Komente mbi këtë artist