TEKSTESHQIP

Crossbones
I'm God, Pt. 2
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I'm God, Pt. 2" kënduar nga Crossbones.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor vjen i finalizuar tek artdhashësit i realizuar bukur me klip muzikor, i cili u publikua më 25 Nëntor 2017.