A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Culimusik

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Culimusik is a singer of Modern Traditional music. Më datë 8 Korrik 2018, Culimusik publikon videoklipin "Do Ta Kallim", në bashkëpunim me Sanimete Krasniqin. Më datë 29 Korrik 2018, Culimusik & Bardhyl Ameti publikojnë videoklipin "Kalle Jena Gzu". Më datë 28 Dhjetor 2018, Culimusik & Valon Azizi publikojnë videoklipin "Luj Luj". Më datë 14 Prill 2019, Culimusik publikon videoklipin "Ma E Mira", në bashkëpunim me Enom & Nexhat Osmanin. Më datë 27 Qershor 2019, Culimusik publikon vide...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Naim Smakolli (Nimi)

Kujta

Mel Duraku

Amir Rexhepi

Bekim Tetova

Krenar Krasniqi

Lindi Baksi

Arsen Mani

Omar

Flakron Voca


Tags: Culimusik, Culi, Culi Musik

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019