Më mbaj mend (për 1 muaj)

Culimusik - Mashup Dasmash 2019 (Feat. Sanimete Krasniqi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O moj e vogel, e vogel o
Lum nana qe t’rriti, qe t’rriti o
2x

Nana me rriti, me rriti o
Qe t’ja boj hyzmetin, hyzmetin o
2x

Oj lulije trandofil i kuqe
Ka ardh baba yt e na ka lut e

Na ka lut e na ka ba igja e
Veni mir o bi ja bon sefa
2x

Bukuroshe vajz Shqiptare
Me lot pse po qan e
At erdh dita, at erdh dita me lon ti at nane

Mu m’erdh dita, mu m’erdh dita oj nuse me shkue

Se at djal o, se at djal o
Zemra ma don mue
2x
Culimusik
Publikimi: 16/07/2019


Culimusik - Mashup Dasmash 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup Dasmash 2019".
3. Video është e këngës "Mashup Dasmash 2019", por nuk këndohet nga Culimusik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Culimusik:


Komente 0