TEKSTESHQIP

Culimusik & Bardhyl Ameti
Kalle Jena Gzu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Jena Gzu" kënduar nga Culimusik & Bardhyl Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, ky krijim muzikor përcillet tek audienca e gjerë me vlera artistike me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 29 Korrik 2018.