TEKSTESHQIP

Culimusik
M'ka Than Baba
Lyrics
(Feat. Yll Demaj & Koki Surle)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'ka Than Baba" kënduar nga Culimusik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është fakt që klipet kanë një impakt të veçantë, ndaj, produkti muzikor lansohet tek shikuesit i ilustruar në spektrin vizual me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 21 Korrik 2021. Melodia, teksti dhe orkestrimi është punuar nga vetë artisti.