TEKSTESHQIP

Curlies
Ai Qe Do
Lyrics

Brenda erdhe, naten time
Jashte nxirre, jeten ta provoj
Erresira , shtepia ime
Kush te tha, qe une mund te ndryshoj

Rrugen time une e di
Jo pas teje nuk vij

Do vazhdoj k'te jete te kem
Do vazhdoj ky te jem

Nese do, te me kesh
Me mua te jesh
Kushte jo nuk mund t'me vesh

Me prano, mos me gjyko
Edhe mos harro
Me mire se une asnjehere jo nuk do te gjesh

Shpesh merzitesh
Mundon veten
Prape se prape akoma s'me kupton

Nuk jam une ai qe doje
U be kohe qe tjeter s'po kerkon

Cfare nuk doje ne k'te jete
Brenda saj re dhe vete
Erdhi koha me prano
Rrugen mos me ndalo

Nese do te me kesh
Me mua te jesh
Kushte jo nuk mund t'me vesh

Me prano, mos me gjyko
Edhe mos harro
Me mire se une asnjehere jo nuk do te gjesh

DËRGOI: