Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Curlies

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Curlies është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Gjergj Kaçinari prezanton grupin e “kacurelsave”. “The curlies” është një grup i ri, i formuar në Maj 2014. Gjergji është vokalisti dhe kitaristi i grupit, Ina është në bass dhe Arlindi luan në bateri. Të pakët janë këngëtarët e rinj që preferojnë të këndojnë rrok, por “The Curlies” janë të bindur dhe ndjehen mirë me këtë rrymë muzikore. Në Nëntor 2014, Curlies marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Nuk Ke". Në Shtator 2015, Curlies m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kachinari (Gjergj Kaçinari)

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Pinkmetal

4x4

Grupi Simbol

Permit Of Stay

Grupi Na

Akullthyesit

Sunrise

Troja

Germs

Red Dog


Tags: Curlies, The Curlies, Gjergj Kaçinari, Gjergj Kacinari

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet