A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cyclone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Rron Baraku
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Cyclone është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. CYCLONE (Rron Baraku) eshte reper dhe producent, themelues i grupit TDS (The Dark Side) dhe antar i OutRivalz Entertainment. Në vitin 2003, Cyclone (apo Sajki) se bashku me Gent Fatalin krijuan grupin "SNF" (Sajk n'Fatal), duke u bazuar tek emri i reperit CYCLONE (ne anglisht tingllon SAJK) dhe FATAL, nofka e Gentit. Publikuan disa suksese dhe bashkpunime me repera tjere, por në vitin 2007 vendosen qe tu dedikohen karrierave te tyre si soliste...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tensioni G

Gent Fatali

Majesty

Tiki

Real Mc

Lumi B

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Xhero

Lil' Liri

Simba


Tags: Cyclone, Sajk N Fatal, Rron Baraku, Sajk, Tds

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019