Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Cyclone - E Din Ti !  (Feat. Yllka Deliu)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T14:17:11+00:00

Featuring

Yllka DeliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Din Ti !" kënduar nga Cyclone.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cyclone:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet