Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.M.K. - Pse Me Le N'vetmii
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Me Le N'vetmii".
3. Video është e këngës "Pse Me Le N'vetmii", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Pse Me Le N'vetmii  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

24/10/2008

2008-10-24T18:20:54+00:00ME LOT NE SY KET NGJARJE PE PERSHKRUAJ SI IKE ME TRADHTOVE ZZJARRI ZEMRES SDO ME SHUAJ
ME DHIMBJE TE THELL KET KANG E KENDOJ A THU SE JETA IME DO T NDRYSHOJ PSE VUAJ KAQ SHUM VETEM
ZOTI E DIN PSE TE DUA VETEM TY O SYNI IM PSE ME LE TE VUAJ PSE ME LEN TE QAJ PSE SME KTHEHESH
PRAP QE TMA NDALESH KET VAJ MEE KUJTOHET DITA PER HER T PAR KUR TE PASH NE SHIKIM TE PAR
N DASHURI NE TY RASH MI MORE TE GJITHA DO TE MA MARRESH EDHE JETEN EDHE PSE KEJT MI MORRE
T LUTNA MA TREGO T VERTETEN SI pate ZEMER KET TRAADHTII TE ME BESH ME IKE ME LE SI JETIM DO
TE MBES SI IKE DHE ME LE ME DHIMBJE PA ASNJE FJAL DO TE MARR RRUG PA KTHIM ME VUAJ DHE ME MALL

ref; PSE ME LE TI NE VETMI TASH PA TY NUK MUNDEM UN TE RRI UN TE DESHA DHE TE DUA KURR
NUK KAM PER TE HARRUAR
PSE ME LE TI NE VETMI TASH PA TY NUK MUNDEM UN TE RRI UN TE DESHA DHE TE DUA KURR
NUK KAM PER TE HARRUAR

A E MAN MEND KUR PER HER PAR TE PASH NE SHIKIMIN E PAR NE DASHURI NE TY RASH ISHA SHUM I LUTMTUR pa dit
PA SIT FJAEN TRISHTIM DERI SA TI ME THE TE DUA SYNI IM SHPIRT T'KOM SYN TKOM RRRUSH T KOM E TKOM PAS
ISHE TI AJO QE DESHTA PA MAS TE KALAJA E VJETER UN TE TAKOVA T FUNDIT HER NE AT QAST GJITHQKA NUK ISHTE
SI PERHER ISHTE NJERI TJETER SEKURR NSY TI SHKROVA MENOVA QE DASHNIN E JETES TEM E TAKOVA ME DHE
FJAL ME DHE BES SE DOT JEMI BASHK PERGJITHMON KURSE MENOVA QE ZEMRA TE TRADHTON .PSE TI ME TRADHTOVE
SE TKUM DASHT AQ SHUM SE TI MU ME LE NE VETMI O LLUKUM SE ME IKE BESA AS VET NUK EDI ME SHUM MKA DHIMT
AJO QE TI MU UM TRADHTOVE NEERSY.

ref; PSE ME LE TI NE VETMI TASH PA TY NUK MUNDEM UN TE RRI UN TE DESHA DHE TE DUA KURR
NUK KAM PER TE HARRUAR
PSE ME LE TI NE VETMI TASH PA TY NUK MUNDEM UN TE RRI UN TE DESHA DHE TE DUA KURR
NUK KAM PER TE HARRUAR

EJA TI PRAN MEJE EJA TI PRAN MEJE ZEMRA IME E SHKRET PER TY MOJ POM DEL
EJA TI PRAN MEJE EJAAA TI PRAN MEJE ZEMRA IME E SHKRET VEQ MOJ TY POT PRET
MOS ME LE TE VUAJ MOS ME LE TE QAJ JETEN UN ME TY OO MOJ DO TA MBAJ
MOS ME LE TE VUAJ MOS ME LE TE QAJ JETEN UN ME TY OO UNE MOJ DO TA MBAJ
MOS ME LE TE QAJ AMANN MOS ME LE TE VUAJ SE PA TYYYYY AAAMMAAAAN
AMAN AMAN AMAN AMAN AMAN OBOObobo JEEEEeeeeee


Ky tekst u dërgua nga Eroditaa
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë