Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Shake It 4 Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Bota Ne Syt E Mi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Ti shum po vallzon trupin
e bukur shum e dredh
Qe te gjith te lakmojn
po asnjo si perket

Je shum sexy teper sexy dhe kjo gje esht e verrtet

Ti e din ti e din dhe prandoj me mundon

Po sikur largohesh prap afrohesh dhe fillon te me ngacmon

Te lutem vajz degjo esht loj e gabuar

Kendova une apo ti ska rendsi ket loj kam per ta fituar

Skam per ta ndaluar jom i vjeter ne kte loj

Ti je vajz lozonjare kete une e kuptoj

Kjo eshte arsyja qe une pelqeva deshiroj te te afroj

Ti dridhe belin qe kjo mbremja mos ndaloj

Jemi mbledhur ne per qef per knaqsi dhe dashuri

Se nuk ka mbremje ka muzike ka rini

Prandaj e dashur ti kerce kerce mos ndalo

Tundu tundu dridhu ti per mua pra mos pusho

ref - Tundu, shake it, shake it, shake it
shake, shake, shake
shake it for me(3x)

2 - O vajz me degjo
mos bej sikur ti s'degjon
Ne sy me shiko
mos bej sikur nuk do.
Me mua kerce
shake shake it for me
nuk e leviz trupin asnje femer tjeter dot si ti.
Une te pelqej
edhe ti me pelqen mua
me ty te defrej
edhe ti me defreve mua.
Ti mendon per mua
edhe un per ty
te kendoj deri neser ne mengjes
kjo mbremje mos mbaroj

background :
(ahhhhhh)
damn Girl
what you want ?
you want me touch here ?
(ahhhh)
hi baby , you right now

une di se ti cfar do
tundu vajz mos pusho
dridhe trupin me ngadal
zemren ta kam fal

ref - Tundu, shake it, shake it, shake it
shake, shake, shake
shake it for me(3x)

3- duhet ta kuptosh
qe po kercen me numrin 1
D M K, si une nuk ka njeri

OK, jam ai qe e ndez mbremjen
me muzike hip-hop origjinal
e mbyll mbremjen

Xhelozat me urrejne
ngaqe ngelen te sfiduar
por kjo ndodh se ata
jane te mbaruar

Kot mos u lodh
o njeri i deshperuar
Kur u ndane, aq te rane
o talent i zemeruar

por te gjitha keto
ne kete mbremje ska rendesi
jemi mbledhur te gjith bashke
se kemi nje parim.

Shum bukur veshur vajzat
teper seksi, gjalleri
ka per mua, ka per ty
po per ate asnje, sa cudi !

Ne nje tingull muzikor te harruar
jemi ndezur si nje zjarr
qe do shume uje per tu shuar

Prit pak e dashur
hidh pak uje se u perveluam
por ti mos pusho
shake it, shake it, shake it for me


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet