Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Shqipet E Pavdekshme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipet E Pavdekshme".
3. Video është e këngës "Shqipet E Pavdekshme", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Shqipet E Pavdekshme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bota Ne Syt E Mi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00.......................................................................
... jo askujt rrugen sja lishoj
Ne ket bot mizore une vetem shokve te verrtet i besoj
Jam rrugaq gangster jeta kshtu me mesoj
Vetem kunder rrugve kam arritur te kuptoj
Po keshtu veproj mbase mund edhe te gaboj
Por ky esht ligji gjunglles une dot nuk e ndryshoj
Une veq mund te jetoj egzistoj dhe luftoj
Deri sa kjo jet e shkaperdhyer me ne fund te perfundoj
Koken kurr nuk e hungj koken nalt krenar
Jom i parriteshem se jom zemer luan shqiptar
Erresiren ne vdekje pa prit me injori
Ne maje te globit jom duke u ngjitur me furi
Si terminator qe mbeta tu shkelur ne trupa njerzish
Me mir kriminel le ta quaj veten e papar


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet