Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

D.M.K. - Sa Here Te Shikoj  (Feat. Ada)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

02/04/2009

2009-04-02T21:41:31+00:00

Featuring

Ada
Ada Ref:
Sa Herr Te Shikoii
Dot nGa Mendja S`te Largoi
Naten Ty Anderoi
Por S`dua ta pranoii

Dmk..:
Nuk e di moj vajz se si ty ta
shpiegoi..se qfar kam thell ne
shpirt kur ty te shikoii..
e pranoi ti me don thiesht si
shok..por e kam veshtir me kto
mendime ne kok..qe me
ngacmoin gjithmon mendon
per ne te 2..dua ti te iesh e imia
un te dua ty..ty vetem ty zemer
ne ket bot sa e embel e bukur
qe m`dukesh sot..sa her me
ben te ndiehem i pLot..sa her
qe ti LarGohesh me fryn nie ere
e ftoft..mezi pres qe e nesermia
te vij e te takoi..dua te dij
n`qofse ti mendon sikur un
1soi..dua te te pyes..dua qe ta dij a me pelqen ti mua,a me don edhe ti..me shiKimin tend
dhe menyren si me fLet..me ben
te mendoi sikur ti me don vertet
por pasi ky esht thiesht 1 iluzion
qe shum po me Lodh po me vret
po me mundon..sa her qe me
fLet Ti..un te shiKoi ne Sy..Ti
mendien Ke teK shoqeria
Kursse un teK tyyy..

Ada Ref : 2x
Sa Herr Te Shikoii
Dot nGa Mendja S`te Largoi
Naten Ty Anderoi
Por S`dua ta pranoii..

Ada:
Te Shikoi Dhe dua te te iesh
te te puthh te te preK trupin
te me ndiesh..ta harroim te
Gjitha ne Ket bot..por ti ie per
mua sonTe vetem shok..se
mburoi te treGoi ne Zemer
qfar Kam..edi se Kush iam..edi
se qfar dua t`enderoii Gjithmon
te iesh me mua..me mua ti mos
Luaii ne sy me shiKo..syt e tu
fLasinn vet,syt e tu me treGoiin
Si munnD ta fshehesh ndienien
tende se Kuptoii..fiLoz Loien
tenDe..un Luai Loien time..
Dashuroim nieri tietrin vetem
ne mendime..sa her te shiKoi
dot nGa mendia s`te LarGoii..
por ty s`ta them dot z`dua ta
prannoi..e mbyLL theLL ne
shpirt Ket ndien qe me mundon
me Gjith ate Zemria ime
shpresson.

Ada Ref: 4x
Sa Herr Te Shikoii
Dot nGa Mendja S`te Largoi
Naten Ty Anderoi
Por S`dua ta pranoii


Ky tekst u dërgua nga Elii
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet