Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Momenti I Terbimit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Momenti I Terbimit".
3. Video është e këngës "Momenti I Terbimit", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Momenti I Terbimit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/09/2009

2009-09-24T10:36:30+00:00Kush karin ka frik moterqirat kan frik ,se kta han karin vetëm histori me shpik ,shumë mirë e dinë por pidhat janë aktora e horra fallco se kta njerz nuk janë qorra. Kush jam unë`? Jam ai që ta qi motrën,t`i fus dy këmbët me një këpuc ta shkatrroj botën. Ta qi realitetin o viktim e mbaruar, ik bitch ik unë jam i egërsuar. E vetmja frik që kam është kur jam i turbuar, momenti i tërbimit më ka shpërfytyruar, nervat më pickojn në tru dua të bërtas (AAAAA) i thash se nali kot se ke tani je zbras. Jam njëri që kam ndjenja unë shikoj punën time, unë nuk merrem me ngacmime thashetheme,provokime.. E nëse mbie n`qafë unë ty ta shqyej gojën ta shkërdhej jetën ta përfundoj lojën.


Ky tekst u dërgua nga Lule   Katileshka   Anormal
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet