Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.M.K. - Kete Loj E Ka N'dore Tba

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kete Loj E Ka N'dore Tba".
3. Video është e këngës "Kete Loj E Ka N'dore Tba", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Kete Loj E Ka N'dore Tba  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

05/09/2013

2013-09-05T20:07:09+00:00TBA TBA
...........................................
E shikoj ne syt e tu qe ndihesh i vpgel para meje
Me qi none ska njeri qe mund te pres gje prej teje
Kur emrin tim shum mir e dit pse me pyet kush jeee
A mos ndihesh infermior qe ti ben sikur sme nje
Kto jan situata qe prodhojn antikapata
Qe sarrijn te kupojn kjo nuk esht loj me shpata
Ky esht HIP-HOP une jom D.M.K.
Ket loj e ka ne dor vetem T.B.A
Jo qe sjena normal po esht veshtir te gjesh si ne
Mund tja bosh qefin vetes po veprat ku i ke
Mund ta mushesh internetin me reklama te deshtura
Te fillosh tna qash karin me histori te kaluara
Diqka qe spo kupton sepse nuk don qe ta pranosh
Se ste ka ngelur tjeter te japesh shpres e te jetosh
Por disa femi qe kollaj mund ti gjesh
Edhe mburru para tyre sepse vetem ata mund te genjesh
Por do vi nje dit qe nivelin ton dikush ta arrij
Por jo sot se jemi te PERGJAKSHËSH T.B.A esht nr. 1
Por do vi nje dit qe nivelin ton dikush ta arrij
Per sot per sot te gjith e din kjo loj osht e jona
...........................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet