Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Mir Ka Thon Rrebeli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mir Ka Thon Rrebeli".
3. Video është e këngës "Mir Ka Thon Rrebeli", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Mir Ka Thon Rrebeli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/07/2010

2010-07-27T04:37:05+00:00(Yeah, hizzle back in his bizzle for shizzle)
E sa here qe po rikthehem e perdhunoj sikur t'jet kurve kjo mikrofon
Ska pidh motre qe m'ndalon, zeri im krijon tension
Welcome all you fucking bitches to the TBA inches on yeah nigga.. e mos bej sikur se din se kush ....
Sa her qe vijme krijon shqetesim per cdo viktim qe ska vetbesim
Qe jeton ne hidherim se ska guxim
E gjithe njerezit po habiten po cuditen oooou!
Pse cdo keng une po nxjerr po del ...
Edhe car menduan pidhat qe me fjale fmish rrezohem?
Po kta jan fmijet e karit e une prandaj nuk shqetesohem
Mire e ka then rebeli kta me ne nuk kan shanca
Sot shum po fryhen e deri dje kan qene fansa
E Shqipeve Te Pergjakshme, kjo loje kontrrollohet vetem nga ne
E askush tjeter ti e di shum mire pse...

Sa here qe ne po vijme, motrat npidh po jau qijme
E nuk ka diskutim kush esht trim apo viktim
E sa here qe ne po vijme, Bloody Alboz gjithe andej
So it doesnt fucking matter what you bitches have to say (x2)


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   lloydbanks
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet