Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Duart Lart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duart Lart".
3. Video është e këngës "Duart Lart", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Duart Lart  (Feat. F-Tim)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

F-Tim

14/05/2009

2009-05-14T09:48:17+00:00Ref; 2 DMK
....................
Kur ta degjoni ket kang qoni duart nalt
Se e don T.B.A me zemer edhe ti
Kur ta degjoni ket kang qoni duart nalt
Se SHQIPET E PERGJAKSHME U RIKTHYEN PERSERI
....................

DMK
....................
Per gjdo dit nga 1 hit ..............
O you bich say may dyk kiss may nou say may dick
Hani mut sat doni po kush kari po ju degjon
Se kjo fotherfuckin kjo loj esht e jona pergjithmon
E nese ti po ki inat at'her plas pidh plas
Hidhu e perdridhu se kurkush nuk po ta rras
E kush po mendon ti really really sack
E qa mendon ti per mua bich aju gip mu fack
Un e boj malin fush un fushen e boj mal
Ta qi repin sikur ty hajde pidh me nal
Difirenca midis meje dhe teje osht kjo
....................
10 minuta 1 beat 5 minuta jon per tekst
10 minuta inqizim dou you won .....
....................
DMK and F-Tim shatofuck shatofuck
....................

Ref; 2 DMK
....................
Kur ta degjoni ket kang qoni duart nalt
Se e don T.B.A me zemer edhe ti
Kur ta degjoni ket kang qoni duart nalt
Se SHQIPET E PERGJAKSHME U RIKTHYEN PERSERI
....................

....................
Ej ktu neve na gjon ktu ku ka shum hallakam
F-Tim DMK jon knej kejt i she tu qu n'kom
E tu ment met lon neve smun me na nxon
Qyki sen shum i rond normal hit osht kjo kang
Po du mi pa kejt tu i qu durt nalt
Po du mi pa dhipat tu e dridh me qit sen t'kallt
Get .... un club-in ta klubirati
Une dhipin qe ta kapi hiq nuk e zgati
Kjo chillit me mu se chilliti me stil
Homy ajo vet e din qyky F-Tim osht trim
Kom rape i kom tonat e you jom real
Papakit si ti ja mar pi dore nuk o big deall
Une nxehi si dill femrat deshen para meje
E boj hot teper hot veq na bojm ksi neje
Ndash thuj SHQIPET E PERGJAKSHME ndaq BLOODY ALBOZ
Na kur vina hina mrenda bona KAOS
....................

Ref; 2 DMK
....................
Kur ta degjoni ket kang qoni duart nalt
Se e don T.B.A me zemer edhe ti
Kur ta degjoni ket kang qoni duart nalt
Se SHQIPET E PERGJAKSHME U RIKTHYEN PERSERI
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet