Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Ne Fier

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Fier".
3. Video është e këngës "Ne Fier", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Ne Fier  (Feat. Loko)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Loko

08/07/2011

2011-07-08T04:46:38+00:00....................
Mua do me gjesh se un jom djal nga FIERI
Ku ka lindur fjal KRIM ku ka lindur gangsteri
Ne at an ku ti kollaj mund te zhdukesh
Mund dzhytesh me gjak te lyhesh e mos ta dish ti nga te futet
Nuk po ju boj viktima se ktu kollaj ju han buba
Ne FJER ki kujdes se osht e mbushur kejt me cuba
.......... ketu ligjin e bojn jugu
Ku monipulohet qeveria dhe korroptohet burgu
....................
Ktu kuptohet dialekti dhe e nje mentalitetin
Jom i rritur naper FJER naper vrasje naper krima
As kujt si han kari per ty more pisa
Se skupton qa flas une at'her ti ski fare ide
....................
Nese do muziken time ti mund ta gjesh gjdo her
D.M.K ne FJER man ne FJER
....................

Ref; 2
....................
Mua do me gjesh ne FJER vetem ne FJER
Mua do me gjesh ne FJER vetem ne FJER
Mua do me gjesh ne FJER vetem ne FJER
Mua do me gjesh ne FJER vetem ne FJER
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet