Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - The Bloody Alboz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Bloody Alboz".
3. Video është e këngës "The Bloody Alboz", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - The Bloody Alboz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/07/2010

2010-07-30T15:35:22+00:00D.M.K
....................
Edhe 1 hit ngjit e ngjit ngrija zerin DJ
Se un jam aj reperi D.M.K
Mbase jeta me detyroi te behem AMERIKAN
Por ne gjak e ne zemer jom ALBANIAN
Jom me familjen T.B.A ............
SHQIPE I PERGJAKSHME ..........
Prandaj jom i paprekshem ne skenen e hip-hop-it
E ngado qe ne po shkojm njerzit ja bojn YOOO
Mbeten duke pritur se ...............
Un e kuptoj rrespektin por dhe dashurin qe kini
Prandaj ku do qe te jeni aty me zemer do na gjeni
Ne gjdo mbremje ne gjdo party ku kjo kand do degjohet
Nga gjdo djal e nga gjdo vajz kjo keng do kendohet
Gjdo vend e ambient ku rinia nuk pushon
Kjo keng do mbijetoj per juve gjithmon
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet