Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - D.M.K Beats (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "D.M.K Beats (Remix)".
3. Video është e këngës "D.M.K Beats (Remix)", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - D.M.K Beats (Remix)  (Feat. 2pac & Biggie)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

03/09/2011

2011-09-03T03:03:00+00:00DMK
....................
Jam njeri qe i kam nervat si psikopat
Nese ke problem me mu ti je i pafat
Se urrejtja me pushton e syt me jan errur
Kush ka per tu therrur gjaku i kujt ka per tu derdhur
Nuk e di mbase i imi mbase i joti
E kur do vi ajo dit do duket edhe i zoti
Se arti i luftes kerkon shum guxim
Duash kur te vdes mos te vdes pa qellim
E mua sme ha kari se jom djal nga FIERI
Njeri i rritur rruges me mentalitet gangsteri
Si besoj askujt kam 2 duar per 1 kok
Te keqes i boj vet ball veten e kam shok
A jam i mir a jam i keq ose engjell ose dreq
Ti si mendon sme ha kari qa mendon
Se e di shum mir se qa kam e kush jam
Kto muzik e boj per vete e jo per FAM
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet