Audio

D.M.K. - I Like Bitches  (Feat. Don Lu1)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2010

2010-01-04T04:32:30


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Like Bitches" kënduar nga D.M.K..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D.M.K. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...