Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Mund Te Na Gjesh Ne V.I.P.

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mund Te Na Gjesh Ne V.I.P.".
3. Video është e këngës "Mund Te Na Gjesh Ne V.I.P.", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Mund Te Na Gjesh Ne V.I.P.  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/11/2011

2011-11-24T20:02:20+00:00........................................................
Rikthehemi perseri me hit mas hiti
Nder reperat e PERGJAKSHEM qe kendojn te ky beat
Pra ngrehi duart lart sa me lart sa me lart
Vajzat kercejn edhe dit edhe nat
E ska nevoj per ftesa e per lujtje sqarim
Thjesht saher qe vim kto po vin me gezim
Mbase jemi te veqant mbase sjemi normal
Por jemi te njohur internacional
E un dua vetem te pi me njerzit e mi
E di ku mund t'na gjesh ne V.I.P
E ktu ka vetem seksi lejdi
Se po dua ato te gjith te bohen may baby


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet