Audio

D.M.K. - Ta Lagi Guccin Me Raki Rrushi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/03/2018

2018-03-11T09:43:47


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Lagi Guccin Me Raki Rrushi" kënduar nga D.M.K..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D.M.K. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...