Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Hajde Krejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

......................................................
Yoo hooo kush o qaj qaj
D.o.G babes frrakk frrakk
Kur jom clab clab kryjet nalt nalt
Prap pidhat mbin para komve rrap tap
Shkoj ulna nkauq tkuq se jom boss
Kom femna nanush secilen qosh
Boj stila babush kejt ma percjellin hapin
Kur eci


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

D.o.G. - Hajde Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Krejt".
3. Video është e këngës "Hajde Krejt", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):


Komente 0